خانه > اخبار, سپاه قدس, سپاه پاسداران انقلاب اسلامی, فضای مجازی و سایبری, ماموریت های سپاه قدس > سپاه برای انجام ماموریت در هر حوز‌ه‌ای وارد می‌شود

سپاه برای انجام ماموریت در هر حوز‌ه‌ای وارد می‌شود

به گزارش حامیان سپاه قدس به نقل از فارس؛ سردار دریادار پاسدار دکتر علی اکبر احمدیان رییس مرکز راهبردی سپاه در هجدهمین همایش سالانه فرماندهان نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که در مشهد مقدس برگزار می‌شود، گفت: سپاه با توجه به ورود در حوزه‌های مختلف امنیتی، دفاعی، فرهنگی و سازندگی و … فلسفه وجودی خود را پاسداری از انقلاب اسلامی می‌داند.
وی افزود: سپاه در مبنای رسالت خود حرکت می‌کند و به جای ماموریت محور بودن، رسالت محور است و اگر رسالت سپاه اقتضا کند برای انجام ماموریت در هر حوزه‌ای وارد می‌شود.
سردار احمدیان ادامه داد: منطق سپاه برای انجام هر کاری دو شاخصه‌ اصلی دارد، یکی منطق کار و دیگری منطق رسالت سپاه که همان پاسداری از انقلاب است.
دکتر علی اکبر احمدیان تاکید کرد: ما باید با توجه به تهدیدات در حوزه های سخت و نرم با مجاهدت فکری برای انجام کارها راهکاری مناسب پیدا کنیم.
سردار علی اکبر احمدیان در پایان تصریح کرد: سپاه در جنگ تحمیلی نشان داد که به سرعت قواعد صحنه نبرد را می‌شناسد و زمانی که ماموریت‌ها تغییر کند به سرعت آمادگی انجام آن را می‌یابد.
در ادامه این مراسم محمود صلاحی استاندار خراسان رضوی طی سخنانی اظهار داشت: در حال حاضر جنگ ما جنگ اقتصادی است و نظام سلطه به دنبال تشدید این جنگ است البته خودش هم دارای مشکلات ویژه ای است.
وی افزود: اکثر کشورهای دنیا دچار مشکلات اقتصادی شده‌اند و در ایران هم بخشی از این مشکلات مربوط به تحریم و بخشی هم مربوط به این است که ما باید در برنامه‌ ریزی‌ها جدی تر باشیم.
استاندار خراسان رضوی همچنین تصریح کرد: امروز ضروری‌ترین نیاز کشور علاوه بر حل مشکلات اقتصادی دور زدن تحریم‌ها با عقل و تدبیر است نه با تندی و شعار.

منبع:سپاه نیوز

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious


پنج × = 10